EERSTVOLGENDE VERGADERING: DINSDAG 14 FEBRUARI 2023, 19:00 UUR

Het Bestuur van Dorpsbelangen: 

Klik op de foto voor meer informatie

 

Jos van Hees

Voorzitter

06 45719504

jos@dbschoonebeek.nl

Henk Vredeveld

Vicevoorzitter

06 52027494

henk@dbschoonebeek.nl

Marga Piek

Secretaris

06 31935094

secretariaat@dbschoonebeek.nl

Will Wesseling

Penningmeester

06 53534039

penningmeester@dbschoonebeek.nl

Ingrid Gelton

Notulist / Algemeen Bestuurslid

06 10086596

notulist@dbschoonebeek.nl

Annie Kroeze

Algemeen Bestuurslid

06 13561219

annie@dbschoonebeek.nl

Gonnie Heidemans

Algemeen Bestuurslid

06 41238888

gonnie@dbschoonebeek.nl

Harry de Heij

Algemeen Bestuurslid

06 18720151

harry@dbschoonebeek.nl

Jan Lautenbach

Algemeen Bestuurslid

06 23235789

jan@dbschoonebeek.nl

Marcel Heidemans

Algemeen Bestuurslid

06 41464892

marcel@dbschoonebeek.nl

Wendy Middeljans

Algemeen Bestuurslid

06 13038262

wendy@dbschoonebeek.nl