Oud Bestuursleden

Naam Periode Laatste functie Periode
Albert Doezeman 2004 - 2016 Voorzitter 2011 - 2016
Harry Kocks 2009 - 2016 Penningmeester  
Rikus Nijhoff - 2016 Bestuurslid  
Adri van Os 2015 - 2016 Bestuurslid  
J. Schapink 2001 - 2011 Voorzitter 2010 - 2011
Mv W. Lek 2006 - 2010    
S. Hekman 2006 - 2008    
H: Kloeze 2005 - 2010 Voorzitter  2006 - 2010
H. van Wijk 2004 - 2010    
Mv G. Maatje 2003 - 2008    
Mv H. Wesselink 2002 - 2005    
H. Vrielink 2001 - 2004    
Mv. Schoonewille 2000 - 2007    
H. Schoemakers 2000 - 2004    
Mv T. Mensen 2000 - 2003    
Mv C. Hoogland 2000 - 2009    
J. Haveman 2000 - 2006 Voorzitter 2005 - 2006
R Büter 2000 - 2005 Voorzitter 2000 - 2005
Harry Nijenstein 2000 - 2001    
Freek Finke 2000 - 2001    
E. Stuiver      
M. Koolwijk      
I. Frieling      
T. van Eijk      
M. Leferink      
M. vd Bosch      
G. Weelink      
Otto Luggers 2016-2017 bestuurslid  
Brenda Hansen 2014-2018 Penningmeester  
John Egas 2016-2018 bestuurslid  
Hendrik Seip 2014-2018 Notulist/bestuurslid  
Ernst Jan Bouwers 2013-2019 Bestuurslid  
Hans van den Berg 2013-2019 Bestuurslid  

Lid worden van dorpsbelangen Schoonebeek
 

Agenda

16-10-2019 >> Openbare vergadering
>>klik hier voor de agenda<<
20-11-2019 >> Openbare vergadering
18-12-2019 >> Openbare vergadering
15-01-2020 >> Openbare vergadering
26-02-2020 >> Openbare vergadering
18-03-2020 >> Besloten vergadering
25-03-2020 >> Jaarvergadering
15-04-2020 >> Openbare vergadering
20-05-2020 >> Openbare vergadering
17-06-2020 >> Openbare vergadering
15-07-2020 >> Besloten vergadering (onder voorbehoud)


Laatste Nieuws


Nieuwsbrief Meerdoen